O nas

Jesteśmy jedynym w Polsce producentem substratu dachowego opartego na tufie wulkanicznym. Oferujemy produkty najwyższej europejskiej jakości w polskich cenach. Nasze substraty to gwarancja atrakcyjnej, bujnej zieleni nie tylko na dachach budynków, ale również nad garażami podziemnymi – na patiach, podwórzach, placach zabaw czy boiskach.

Firmę ZIDA tworzy zespół specjalistów i fascynatów. Zainteresowanie tematyką dachów zielonych oraz fachowa wiedza z zakresu technologii produkcji podłoży ogrodniczych przy wsparciu najlepszych specjalistów z dziedziny gleboznawstwa i renomowanych instytutów badawczych zaowocowały stworzeniem unikalnego substratu dachowego, jaki dotąd nie był w Polsce produkowany. Na naszych substratach zieleń naprawdę rośnie!

W ofercie posiadamy wszystkie materiały potrzebne do urządzenia dachu zielonego. Polecamy kompletne systemy dachów zielonych ZIDA od hydroizolacji po roślinność z gwarancją nawet do 10 lat.

Naszą misją jest dostarczanie w rozsądnych cenach najlepszych rozwiązań do budowy dachów zielonych. Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości.