Praca

Doradca Techniczno-Handlowy

W związku z intensywnym rozwojem firmy, do naszych oddziałów w Warszawie i Trójmieście poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego.

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych klientów wśród firm ogrodniczych, dekarskich, generalnych wykonawców inwestycji budowlanych, deweloperów, architektów i architektów krajobrazu
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy
  • Monitorowanie rynku inwestycji budowlanych - mieszkaniowych, komercyjnych i infrastrukturalnych
  • Współpraca z zakładem produkcyjnym i magazynem w celu zapewnienia optymalnego poziomu obsługi klienta
  • Raportowanie wyników i sytuacji rynkowej kierownictwu firmy
  • Reprezentowanie firmy na targach, konferencjach i szkoleniach
  • Zapewnienie wysokiego poziomu wsparcia technicznego klientom firmy

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta biznesowego
  • Skuteczne prowadzenie negocjacji
  • Prawo jazdy
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Doświadczenie w branży materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie wyższe niż średnie dla tego typu stanowiska
  • Szkolenia produktowe i branżowe
  • Materiały promocyjne, techniczne, szkoleniowe i edukacyjne
  • Wsparcie techniczne i handlowe
  • Niezbędne narzędzia pracy

Forma współpracy: własna działalność gospodarcza

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy wysyłać na adres:

k.wielgus@zida.com.pl