Kontakt

Sprzedaż i doradztwo

 

dolnośląskie, opolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie
Marek Nowak
tel. + 48 723 270 509
m.nowak@zida.com.pl

pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie , łódzkie
Paweł Koziej
tel. +48 697 270 509
p.koziej@zida.com.pl

eksport
Łukasz Madziarczyk
tel. +48 735 046 160
export@zida.com.pl

 

Dane adresowe

Produkcja i magazyny

kierownik produkcji
Krzysztof Jura
tel. +48 787 948 051
k.jura@zida.com.pl

Zakład główny
Dolnośląskie

Skała
57-150 Gołostowice

Oddział
Warszawa

ul. Płochocińska 115c
03-044 Warszawa-Białołęka

Oddział
Pomorskie

ul. Lotnicza
80-297 Miszewo

Zarząd

Prezes Zarządu
Krzysztof Wielgus
tel. +48 508 95 92 95
k.wielgus@zida.com.pl

Wiceprezes Zarządu – Dyrektor ds. rozwoju
Krzysztof Starzyk
tel. +48 602 491 352
k.starzyk@zida.com.pl

Biuro

ZIDA Sp. z o.o.
Skała
57-150 Gołostowice

Zamówienia, faktury, płatności
Karolina Wielgus
tel. +48 607 244 737
biuro@zida.com.pl

Logistyka
Michał Dąbrowski
tel. +48 538 153 867
logistyka@zida.com.pl

Adres rejestrowy
ZIDA Sp. z o.o.
Makowiska, ul. Radomszczańska 82
98-330 Pajęczno
NIP: 6922513774
REGON: 366895513
KRS: 0000670782
Numer rachunku bankowego
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA 
97 1020 3916 0000 0002 0299 9282