Kontakt

Zarząd

Prezes Zarządu
Krzysztof Wielgus
tel. +48 508 95 92 95
k.wielgus@zida.com.pl

Członek Zarządu ds. Produkcji
Łukasz Czop
tel. + 48 667 353 855
l.czop@zida.com.pl

Biuro

Logistyka, faktury, płatności
Karolina Wielgus
tel. +48 607 244 737
biuro@zida.com.pl

Sprzedaż i doradztwo

Warszawa
Maciej Brylski
tel. + 48 663 909 063
m.brylski@zida.com.pl

dolnośląskie, opolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie
Marek Nowak
tel. + 48 723 270 509
m.nowak@zida.com.pl

pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie (poza Warszawą), łódzkie

śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie

Paweł Koziej
tel. +48 697 270 509
p.koziej@zida.com.pl

 

Dane adresowe

Produkcja i magazyny

Zakład główny
Dolnośląskie

Skała
57-150 Gołostowice
tel. +48 607 244 737
biuro@zida.com.pl

Oddział
Warszawa

ul. Płochocińska 115c
03-044 Warszawa-Białołęka
tel. +48 538 153 868
warszawa@zida.com.pl


Księgowość

Makowiska, ul. Radomszczańska 82
98-330 Pajęczno
faktury@zida.com.pl

Adres rejestrowy
ZIDA Sp. z o.o.
Makowiska, ul. Radomszczańska 82
98-330 Pajęczno
NIP: 6922513774
REGON: 366895513
KRS: 0000670782
Numer rachunku bankowego
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA 
97 1020 3916 0000 0002 0299 9282