Kontakt

Adres rejestrowy:

ZIDA Sp. z o.o.
Gorzelin 29A
59-307 Lubin
NIP: 6922513774
REGON: 366895513
KRS: 0000670782

Numer rachunku bankowego:
mBank 97 1140 2004 0000 3102 7676 9347

 

Siedziba firmy:
Uniszów 2
57-160 Zielenice
woj. dolnośląskie

 

Produkcja i magazyny:

Dolnośląskie:                        Warszawa:
Uniszów 2                             ul. Płochocińska 115c
57-160 Zielenice                  03-044 Warszawa-Białołęka
tel. +48 607 244 737            tel. +48 538 153 868
biuro@zida.com.pl               warszawa@zida.com.pl



 

Faktury i płatności:
Karolina Wielgus
faktury@zida.com.pl
tel. +48 607 244 737

 

Logistyka:
Karolina Wielgus
biuro@zida.com.pl
tel. +48 607 244 737

 

Dostawy surowców, produkcja:
Łukasz Czop
tel. + 48 667 353 855
l.czop@zida.com.pl

 

Doradztwo techniczne i sprzedaż:

Warszawa
Maciej Brylski
tel. + 48 663 909 063
m.brylski@zida.com.pl

 

dolnośląskie, opolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie
Marek Nowak
tel. + 48 723 270 509
m.nowak@zida.com.pl

 

pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie (poza Warszawą), łódzkie
Paweł Koziej
tel. +48 697 270 509
p.koziej@zida.com.pl

śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie
tel. +48 538 339 249